OBRAZCI

1. POSREDOVANJE MEDICINSKE DOKUMENTACIJE:

Obrazec_za_posredovanje_medicinske_dokumentacije.pdf  Izpolnjen obrazec posredujte svojemu izbranemu zdravniku.

2. ZAGOTAVLJANJE ZDRAVSTVENEGA VARSTVA NA PRIREDITVI:

Vloga_za_zagotavljanje_zdravstvenega_varstva_na_prireditvi_OBRAZEC_PNMP.pdfPravilnik_o_službi_NMP_30.10.2015.pdf

Vloga za zagotavljanje zdr. varstva na prireditvi mora biti usklajena z vlogo, ki jo oddate na upravni enoti.  Vlogi obezno priložite terminski potek prireditve, program,podrobnejši opis ali plakat s katerim jo oglašujete.

Cenik_storitev_na_športnih_in_družabnih_prireditvah.pdf

Izpolnjeno vlogo posredujte najkasneje 15 dni pred prireditvijo na naš naslov ali po el. pošti na naslov:

Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript. Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Če ga želite videti, omogočite Javascript.