Sprejemna pisarna:
Urgenca Krško:

Upokojitev Jasmine Jagić, dr.med.

Obveščamo vas, da bo Jasmina Jagić, dr. med. z 31.3.2021 prenehala s svojim delom zaradi upokojitve, zato si boste morali izbrani novega osebnega zdravnika.  Na podlagi 9. člena Zakona o pacientovih pravicah imate možnost, da prosto izberete zdravnika in izvajalca zdravstvenih storitev, ki mu boste zaupali svoje zdravljenje. V ZD Krško imate možnost izbire osebnega zdravnika kar pri treh zdravnicah:

Novo priporočilo za odvzem brisov pri otrocih

Zaradi spremenjene epidemiološke slike, odprtja šol in vrtcev je nujno, da vsakega otroka, ne glede na starost, že ob najmanjših simptomih COVID-19, napotimo na odvzem brisa na SARS-CoV-2.

dopis MZ

Testiranja s HAGT

Množično splošno presejalno testiranje s HAGT:

PONEDELJEK 1.3.2021 OD 8.30-10.00 URE,

TOREK - PETEK od 7.00-10.00 ure,

Drive-in na parkirišču za ZD Krško, CKŽ 132c, Krško. Vse, ki se želijo testirati s HAGT.

PRED TESTIRANJEM PRIPRAVITE ZDRAVSTVENO KARTICO IN TELEFONSKO ŠTEVILKO.

Preko SMS bo sporočen rezultat testiranja.

TESTIRANJE VEČJIH SKUPIN ( nad 10) OSEB SAMO po predhodnem naročilu:

prednostno V IZOBRAŽEVANJU, VZGOJI, STORITVAH, PRODAJI BLAGA,

Naročila  za SKUPINE sprejemamo na tel. št.: 041 463 148  med delovniki od 7.00 do 10.00 ure ali el. naslov: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Posameznikom se ni potrebno predhodno naročati.

Upamo, na dober odziv, strpnost in upoštevanje navodil.

Določanje IgG protiteles proti Covid 19 - samoplačniška storitev

Z februarjem 2021 smo začeli z izvajanjem novega imunološkega testa za kvantitativno določanje IgG protiteles proti Covid-19.

Optimalni čas odvzema krvi je 3-4 tedne od začetka simptomov.
Cena testa znaša 22,00 EUR.

Na testiranje se je potrebno predhodno naročiti v kliničnem laboratoriju ZD Krško na tel. št: 07 4880250

virus

Rezultati testiranj s HAGT

Svoje rezultate testiranja lahko dobite:

• z uporabo digitalnega potrdila na portalu zVEM zvem.ezdrav.si pod zavihkom eDokumenti (dokument z naslovom Povzetki testiranj)
  • pri osebnem zdravniku

Potrdilo o prebolelem Covidu lahko prav tako dobite pri osebnem zdravniku. Storitev je plačljiva in stane 6€.

Cepljenje proti Covid-19

Obveščamo vas, da pri svojem izbranem osebnem zdravniku v ZD Krško, ZP Senovo in ZP Kostanjevica na Krki lahko izrazite svoj interes za cepljenje proti Covid-19. Vpisali vas bodo na seznam za cepljenje in vsa obvestili o terminu cepljena glede na to v katero rizično ali starosto skupino sodite.

Glasujte za strokovnost, spoštljivost, empatičnost, primerno komunikacijo in srčnost zdravnikov!

S 1. februarjem smo kljub epidemiji začeli z glasovanjem v letošnji akciji Moj zdravnik, ki je že 25. po vrsti in letos poteka pod častnim pokroviteljstvom predsednika Republike Slovenije Boruta Pahorja.

Vaše zadovoljstvo z zdravstveno obravnavo VPRAŠALNIK ZA PACIENTE