Splošna ambulanta, Ambulanta za otroke in mladostnike

1. Obveščamo vas, da od 17.3.2021 dalje v prostorih ZP Kostanjevica na Krki v 1. nadstropju deluje nova ambulanta za otroke in mladostnike. V ambulanti  bo za zdravje vaših otrok in mladostnikov skrbela Katerina Stoyanov, dr. med., spec. pediatrije in sestra Špela Kočnar.  V ambulanti lahko izberete osebnega pediatra, se naročite na kurativni ali preventivni zdravstveni pregled.  Ambulanta  deluje v polnem delovnem času od ponedeljka do petka. Kontaktni podatki ambulante: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled., tel.: 07 49 88 328. Več na: https://www.zd-krsko.si/ambulante-za-otroke/otroski-solski-dispanzer-zd-krsko/katerina-stoyanov-dr-med-spec-ped .

2. Obveščamo vas, da bo Jasmina Jagić, dr. medprenehala s svojim delom zaradi  zato si boste morali izbrani novega osebnega zdravnika.  Na podlagi 9. člena Zakona o pacientovih pravicah imate možnost, da prosto izberete zdravnika in izvajalca zdravstvenih storitev, ki mu boste zaupali svoje zdravljenje. V ZD Krško imate možnost izbire osebnega zdravnika kar pri treh zdravnicah:

• Milanič Nika, dr.med., spec. druž.med., Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled., 074880230 do 31.3.2021, od 1.4.2021 074880234.